KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 15349393
nr 1534 9393
Färgkrita
Oidentifierad konstnär. Signerad, modell, yttermått inklusive ram: 70x102 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 april 2023
kl 19:05:39
16/4 01:24:21
17/4 09:21:51